Otázky a odpovědi Tisk E-mail

 

  • Máte na nás nějaký dotaz? Kontaktujete nás jednoduše kliknutím sem

 

Otázka: Jak používat LaserComb?

Odpověď: Když byl LaserComb navrhován, mysleli jsme na pohodlí i užitek. Aby jste LaserComb zapnuli, stiskněte tlačítko “power” a potom tlačítko “laser” na čelním panelu. Potom položte LaserComb rovně na svou hlavu – využijte dvou řad zubů. Namísto trvalého pohybování přístrojem LaserComb po svých vlasech (jako by jste to dělali běžným hřebenem), dělejte to, co nazýváme „klouzavá“ metoda. Položte LaserComb na určité místo na své hlavě a mírně s ním sklouzněte zpět zhruba o 1,5 cm a to pokaždé, když se ozve slyšitelné pípnutí (trvá asi 4 sekundy). Pohybujte se od přední linie vlasů dozadu k týlu hlavy, potom tento postup opakujte v opačném směru. „Klouzavá“ metoda je nejlepší způsob jak zajistíte, aby LaserComb pracoval co nejúčinněji.

Kromě toho, aby se s ním velice snadno pracovalo, je LaserComb také relaxační a příjemný výrobek. Nemusíte se bát žádných sprejů, mastiček nebo prášků a můžete jej používat v pohodlí vlastního domova a podle vlastní potřeby.

 

HairMax LaserComb 

 

Otázka: Jak často musím LaserComb používat?

Odpověď: Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme používat LaserComb třikrát týdně, 10-15 minut na jedno ošetření.

 

Otázka: Mohu LaserComb používat častěji než třikrát týdně, abych dosáhl rychlejších výsledků?

Odpověď: Zjistili jsme, že třikrát týdně je optimální doba používání. Pokud se LaserComb používal častěji než třikrát týdně, neprokázalo to zrychlení účinků.

 

Otázka: Jak dlouho budu muset vlasy přístrojem LaserComb ošetřovat?

Odpověď: Péče o vlasy, stejně jako každá jiná, je nepřetržitý proces. Z tohoto důvodu je nutné, aby jste, pokud chcete vidět kladné výsledky LaserComb, tento přístroj používali trvale tak, jak je uvedeno. Občas můžete tu a tam jeden den vynechat a nic se nestane, avšak celkově, pokud nebudete výrobek používat tak, jak je doporučeno, existuje velká pravděpodobnost, že neuvidíte požadované výsledky nebo že se vrátíte do stavu, v jakém jste byli před zakoupením přístroje LaserComb.

 

Otázka: Kdy mohu očekávat první viditelné výsledky používání přístroje LaserComb?

Odpověď: Zkušenosti uživatelů se velice liší. Obecně existují tři kategorie zkušeností: 45 % uživatelů uvidí pozitivní výsledky po týdnech používání. Dalších 45 % uvidí výsledky po 10-16 týdnech. Posledních 10 % uživatelů začne pozorovat nepatrné zlepšení (pokud jsou nějaké) po 16 týdnech.

 

HairMax LaserComb

 

Otázka: Působí to na celou hlavu nebo pouze na temeno?

Odpověď: LaserComb může zlepšit vzhled celé hlavy: týl, čelo, temeno a boky.

 

Otázka: Mohu LaserComb používat spolu s jinými způsoby ošetřování?

Odpověď: Přístroj LaserComb působí dobře samostatně i spolu s jinými způsoby ošetřování.

 

Otázka: Právě jsem zjistil, že se moje vlasy ztenčují, je brzo na to abych začal používat LaserComb?

Odpověď: Vlastně nikdy není brzo. Čím lepší je výchozí stav Vašich vlasů, tím lepší mohou být výsledky dosažené s přístrojem LaserComb. Pamatujte, že účelem přístroje LaserComb je zlepšit stav Vašich vlasů (aby vypadaly zdravější, plnější a silnější). Stejně jako čištění zubů přispívá k udržování zdraví zubů a dásní, i ošetřování vlasů přístrojem LaserComb by jste měli zařadit do běžné preventivní údržby svého těla.


Otázka: Působí přístroj HairMax LaserComb na každého?

Odpověď: Právě tak jako je pro zlepšování tělesné kondice „dobrý“ čerstvý vzduch a cvičení, tak i laserové světlo je „dobré“ pro zlepšení stavu vlasů. Z laserové světelné energie poskytované přístrojem HairMax LaserComb mohou mít prospěch muži i ženy. 


Otázka: Mohou mít z užívání přístroje LaserComb Can prospěch lidé každého věku?

Odpověď: Studie ukázaly, že laserová terapie s nízkou úrovní záření (LLLT) je účinná u lidí ve věku 18 a více let. V případě lidí mladších 18 let doporučujeme používání přístroje LaserComb konzultovat s lékařem.


Otázka: Působí přístroj LaserComb na ženy?

Odpověď: Ve skutečnosti je 40 % našich uživatelů ženského pohlaví, a ano, přístroj LaserComb zajistil mnoha ženám ohromující výsledky.

 HairMax LaserComb 


Otázka: Mohu přístroj LaserComb používat, pokud jsem podstoupil transplantaci?

Odpověď: Tento postup je podpořen rostoucím množstvím transplantací vlasů po celém světě. Přístroj LaserComb se osvědčil jako zařízení, které posílí doby obnovení vlasového transplantátu pacientů a také posílí vzhled transplantovaných vlasů v pozitivním směru (budou vypadat silnější, plnější a zdravější). Zuby přístroje LaserComb lze dokonce odstranit, aby jeho použití bylo možné ihned po operaci.


Otázka: Musí být vlasy při používání přístroje LaserComb čisté?

Odpověď: Doporučujeme používat LaserComb na čisté hlavě, aby laser mohl účinněji zlepšit vzhled vlasů bez omezení způsobených oleji, lupy, atd. Důvodem je předcházet vzniku produktů, které by mohly blokovat laserové světlo. Můžete to však řešit také umýváním přístroje LaserComb vlhkým hadrem před každým použitím.

 

HairMax LaserComb  

 

Otázka: Jak často se musí vlasy umývat, když se používá LaserComb?

Odpověď: Doporučujeme umývat si vlasy nejméně třikrát týdně. Takto může LaserComb pracovat účinně bez možného zablokování, které je způsobeno nadměrným množstvím oleje nebo lupů ve vlasech. Není to však nezbytně nutné, aby byl LaserComb účinný - můžete to řešit také umýváním přístroje LaserComb vlhkým hadrem před každým použitím.


Otázka: Které šampóny jsou nejlepší, když používám přístroj LaserComb?

Odpověď: My důrazně doporučujeme používat šampóny bez sulfátů, protože jsou pro vlasy příjemnější a pomáhají vytvářet vlasy lépe vodivější.

Otázka: Co mám dělat, když LaserComb přestal správně fungovat?

Odpověď: Naše společnost Drixon group s.r.o. nabízí dvouletou záruku na závady způsobené při výrobě a chyby v provedení. Pokud přístroj v této době přestal fungovat, neváhejte se obrátit na naše servisní oddělení, abychom Vám mohli osobně pomoci se záruční opravou. V tomto případě kontaktujte servisní oddělení na tel. čísle +420 220 99 88 77.

 

Otázka: Co když můj přístroj přestal pracovat a záruční doba uplynula?

Odpověď: Ve velice vzácných případech, že přístroj přestane fungovat po záruční době, se ihned spojte s naším servisním oddělením a domluvte si opravu. Po prohlídce přístroje budeme moci stanovit cenu za opravu a/nebo výměnu.

 

HairMax LaserComb  

 

Otázka: Jak mám postupovat při odesílání?

Odpověď: V případě tuzemských objednávek odesíláme přístroje Českou poštou nebo přepravní společností DPD. Dodací doba je do 48 hodin od přijetí objednávky.  V případě objednávek ze zahraničí je expedice do 48 hodin od přijetí platby.

 

Otázka: Za jak dlouho je LaserComb expedován?

Odpověď: Když si přístroj HairMax objednáte, jde objednávka přímo do našeho expedičního oddělení, kde se zpracuje a vyřídí. Zboží odesíláme nejpozději do 1-2 pracovních dnů.


Otázka: Kolik stojí poštovné?

Odpověď: Při zásilání zboží po ČR je k objednávce připočteno poštovné 149 Kč. V případě nákupu přístroje na splátky, zasíláme zboží přepravní společností DPD, která vám přístroj osobně doručí včetně splátkové smlouvy. Za tuto službu je připočteno k objednávce 190 Kč  


Otázka: Kolik stojí poštovné do zahraničí?

Odpověď: Při zásilce do zemí EU je k objednávce připočteno poštovné ve výši 300 Kč.

 

HairMax LaserComb   

 

Otázka: Bude moje objednávka vyřízena rychleji, pokud zavolám přímo do kanceláře nebo když si objednám pomocí nákupní karty?

Odpověď: My jsme to zařídili tak, že oba způsoby objednávání jsou pro zákazníka stejně efektivní. Bez ohledu na to, jaký způsob objednávání si zvolíte, Vaše objednávka bude zpravidla odeslána během 1-2 pracovních dnů.

 

Otázka: Svůj přístroj jsem si koupil od distributora. Je záruka distributora srovnatelná se zárukou výrobce?

Odpověď: Každý distributor je zodpovědný za stanovení své vlastní politiky poskytování záruky. Naše společnost Drixon group s.r.o. poskytuje na přístroje HairMax plnou záruku v délce 24 měsíců a nemá žádné informace o zárukách poskytovaných distributory nebo o délce záruky, kterou poskytují. Spojte se přímo s distributorem, od kterého jste přístroj LaserComb koupili a zeptejte se na jeho záruční podmínky. Měly by být shodné s našimi záručními podmínkami, které jim poskytujeme, a které nám poskytuje výrobce.

 

Otázka: Kolik stojí přístroj LaserComb?

Odpověď: Nový přístroj HairMax LaserComb v provedení Premium stojí  14.990 Kč a v ekonomickém provedení HairMax LaserComb SE je za cenu 9.990 Kč.

 

Otázka: Prodáváte přístroje také na splátky?

Odpověď: Ano, nabízíme možnost zakoupení přístrojů také na výhodné splátky se splatností od 5 do 36 měsíců. Kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. čísle +420 220 99 88 77 a domluvte si podmínky splácení. Splátkovou smlouvu s vámi uzavřeme během několika minut telefonicky a přístroj vám následně osobně doručí přepravní společnost DPD spolu se splátkovou smlouvou, kterou při převzetí potvrdíte svým podpisem a jednu část zašlete v připravené obálce zpět po řidiči. Při převzetí přístroje neplatíte žádnou splátku, tu platíte až za měsíc od sepsání smlouvy.  

 

HairMax LaserComb

 

Otázka: Nabízíte splátkový kalendář i pro objednávky ze zahraničí?

Odpověď: Ne, splátkový prodej nabízíme pouze na území České republiky .


Otázka: Přijímáte objednávky na dobírku?

Odpověď: Objednávky na dobírku přijímáme. V nejbližší době plánujeme přijímání  platebních karet, Visa, MasterCard a platební rozhraní PAYPOL. Přijímáme také peníze bankovním převodem.  

 

Otázka: Kolik světelných svazků je v přístroji LaserComb?

Odpověď: LaserComb je jedinečný tím, že má patentované provedení, které rozděluje jeden vysoce výkonný laserový svazek do devíti svazků u přístroje HairMax Premium a do pěti svazků u ekonomického provedení HairMax SE, které proplachují Vaše vlasy.
 

Otázka: Je to bezpečné?

Odpověď: Přístroj HairMax LaserComb splňuje mezinárodní normy na bezpečnost laserových zařízení.Druh laserové fototerapie poskytované přístrojem HairMax LaserComb se po mnoho let používá v salonech a klinikách po celém světě k řešení nejrůznějších problémů s vlasy. Přístroj HairMax LaserComb vytváří světelnou energii, která je bezpečná, neškodná a účinná.

 

HairMax LaserComb 

 

Otázka: A co bezpečnost očí?

Odpověď: Přístroj HairMax LaserComb byl speciálně navržen tak, aby měl malé nároky na výkon a s maximální pozorností na bezpečnost očí.


Otázka: Může přístroj LaserComb ovlivnit moje vlasy negativně?

Odpověď: Přístroj LaserComb je vyroben tak, aby vlasům nabízel zdravější prostředí a z tohoto důvodu nemá na vlasy negativní účinky.


Otázka: Poznám, zda na mě LaserComb působí?

Odpověď: Během třech až pěti měsíců by se měly dokonale projevit výhody a účinky, které získáte pořízením přístroje LaserComb. Uvědomte si však, že někteří lidé potřebují na reakci delší dobu než jiní (někteří nemusí reagovat vůbec), protože každý z nás je jiný.


Otázka: Působil přístroj LaserComb opravdu na hodně lidí a pokud ano, kde je nějaký důkaz?

Odpověď: Je pravda, že můžete být překvapeni, že máme 93 % spokojených uživatelů. Kromě těchto udivujících čísel jste zváni k návštěvě našich internetových stránek, kde uvidíte fotografie před o po používání přístroje. Můžete také navštívit naše Uživatelské fórum, kde uživatelé mohou volně umístit svoje fotografie ukazující pokrok při ošetřování vlasů přístrojem LaserComb.


Otázka: Je nějaká možnost přímo mluvit s jinými uživateli přístroje LaserComb?  

Odpověď: Můžete přímo vstoupit na Uživatelské fórum na našich internetových stránkách. Tam máte možnost spojit se s jinými uživateli přístroje LaserComb a hovořit s nimi o jejich zkušenostech s našim výrobkem. Pzn: Zatím je tato možnost pouze na stránkách výrobce www.hairmax.com


Otázka: Jak dlouho je přístroj LaserComb na trhu?

Odpověď: Přístroj LaserComb je na trhu od března roku 2001. Od té doby jsme velice povzbuzováni a nadšeni velkým množstvím pozitivních ohlasů na náš výrobek.

 

Váš košík

Obsah košíku
Váš košík je prázdný

Dnešní den

Dnes je: Úterý, 11 prosinec 2018
Dnes má svátek: Dana
Zítra má svátek: Simona